Людина яка змінила світ
«Так, ви можете це зробити. Звикніть до цієї думки ».
Apple продовжує бути на хвилі успіху. На хвилі успіху яку їй приніс Стів Джобс. Книга про великого бунтаря. Можливо найкраща книга про мотивацію і бізнес.Читається легко, все таки Джобс прожив цікаве життя. Приклад Джобса показує, що немає нічого неможливого.
Кожен з його винаходів кардинально міняв індустрію. Так було з комп’ютерами, музичною індустрією, переворот в телефонній галузі. Тільки будучи бунтарем і маючи дар дивитись на речі нестандартно можна змінити систему.
Хвала безумцям. Бунтарям. Баламутів. Невдахам. Тим, хто завжди недоречно і невпопад. Тим, хто бачить світ інакше. Вони не дотримуються правил. Вони сміються над засадами. Їх можна цитувати, сперечатися з ними, прославляти або проклинати їх. Але тільки ігнорувати їх – неможливо. Адже вони несуть зміни. Вони штовхають людство вперед. І нехай хтось говорить: безумці, ми говоримо: генії. Адже лише безумець вірить, що він в змозі змінити світ, – і тому змінює його.
Стів можливо першим об’єднав гуманітарні і технічні напрямки розвитку людину. Він показав, що технічні знання це завжди добре, але треба розвивати творчі здібності та інтуїцію.
Інтуїція – дуже потужна штука, вона, як на мене, сильніша за інтелект. Розуміння цього мало великий вплив на мій підхід до роботи. Західна раціональністична філософія (попри те, що є величезним досягненням західної цивілізації) загалом не є характерною для людини від природи, це результат навчання. В індійських селах її ніколи не вивчали. Там навчають іншому – що у деяких випадках є настільки ж цінним, а за інших ситуацій — ні. Маю на увазі силу інтуїції й ту мудрість, яка приходить із досвідом.
Так змінив світогляд майбутнього засновника Apple візит в Індію. Його нестандартний погляд на речі та проблеми міняв світ. Думаю, що кожен прочитавши книгу почерпне щось для себе.
Ми робили неможливе, бо не знали, що це неможливо.
1 Comment