Які зміни принесе Колібрі (Hummingbird) для інтернет-магазину?
Пройшло вже трохи часу від впровадженням Google нового алгоритму Hummingbird (колібрі) і можна робити перші висновки.
Деякі зміни алгоритмів до Hummingbird – тонкі – це частина безперервного бажання Google зробити пошук кращим . Google запускає близько 600 змін на рік для своєї пошукової системи, і багато в чому це зміна можна розглядати як продовження цього процесу.
Катастрофи не сталось – новий алгоритм на відміну від своїм попередників не має наміру знижувати у видачі сайти.
Останні оновлення спрямовані робити пошук швидшим та адаптованішим під мобільні пристрої. На даний момент в світі 12% пошукових Google припадає на частку мобільних пристроїв, з перспективами росту до 25% в 2020 році. Адаптивний дизайн(Responsive) , мобільна версія або ж (при великих масштабах) зручний мобільний додаток для вашого інтернет магазину може стати чудовою інвестицією у майбутнє. Звісно, в Україні поки частка мобільного пошуку є дуже малою, але голосовий пошук Google українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android, що став доступний влітку 2013 року з часом виправить цю ситуацію.
Наступний кроком для власників інтернет-магазинів є адаптація під сучасні реалії SEO. Контент-маркетинг все сильніше витісняє лінкбілдінг. Ведення блогу стає вже звичним явищем для e-commerce сайтів. Найбільшу користь приносять статті які відповідають на питання користувачів, а отже і запити. Як знайти тематики статей? Можна скористатись підказками пошуку Google.
Статті написані, запити в топі – здавалось справу зроблено. Але ні – не все те що в топі – приносить трафік. Мова йде про то, що люди не зажди будуть клікати саме на ваш сайт. Їх треба заохочувати! Розширені сніпети (Rich Snippet) допоможуть Вам у цьому. Взагалі використання мікророзмітки дуже позитивно позначається на позиції сайту у видачі.
Також варто переглянути анкори посилань на Ваш сайт. Довжина пошукового запиту стає що раз більшою, люди починають використовувати вже не прямі входження, а слова синоніми тому на це варто звернути увагу.
А в загальному – тільки систематична і якісна робота над сайтом принесе свої плоди в майбутньому.